Duyurular
SİTEMİZDE KORONA VİRÜS SALGINI NEDENİYLE ALINAN TEDBİRLERLE İLGİLİ UYGULAMALAR
21 Nisan 2020

 

1- ÇALIŞAN TÜM PERSONELİMİZE İŞ GÜVENLİĞİ UZMANIMIZ TARAFINDAN KORONA VİRÜS TEDBİRLERİ VE YAPILACAKLAR HUSUSUNDA EĞİTİM VERİLMİŞ , GEREKLİ AFİŞLER İŞYERLERİNE ASILMIŞTIR.
 
2- PERSONELİMİZİN KISA ÇALIŞMA YAPACAK ŞEKİLDE ÇALIŞMA SAATLERİ AYARLANMIŞ, EMEKLİ VE YAŞLI PERSONELİMİZ İZNE ÇIKARILMIŞTIR. KEZA TOPLU YAPI OFİSİ , SALI VE CUMA GÜNLERİ OFiSTE; DİĞER GÜNLER HOME OFİS ŞEKLİNDE Evde   ÇALIŞMA YAPILACAK  ŞEKİLDE GEREKLİ DÜZENLEMELER YAPILMIŞ, SAKİNLERİMİZE SMS İLE DUYURULMUŞTUR.
 
3- YETERLİ MASKE TEMİN EDİLEREK HER PERSONELE DAĞITILMIŞ,  MUTLAKA MASKELİ OLARAK ÇALIŞMA YAPMALARI SAĞLANMIŞTIR. AYRICA GÜVENLİK PERSONELİNE KORUYUCU SİPERLİK ALINMIŞTIR.
 
4- KORONA SALGINI NEDENİYLE TÜM PERSONELİMİZİN (BLOK GÖREVLİLERİ, BÜRO, TEKNİK SERVİS, BAHÇE VE GÜVENLİK PERSONELİ) HERGÜN ATEŞLERİ ÖLÇÜLMEKTE VE KAYIT ALTINA ALINMAKTADIR.
 
5- SİTEYE GİREN SATICI, DAĞITICI, TAMİRCİ GİBİ HARİCEN GELENLERİN MUTLAKA SİTE GİRİŞİNDE ATEŞLERİ ÖLÇÜLMEKTE, ATEŞİ YÜKSEK OLANLAR SİTEYE ALINMAMAKTADIR.
 
6- BLOK ASANSÖRLERİNİN 2 KİŞİDEN FAZLA KULLANILMAMASI VE SOSYAL MESAFENİN KORUNMASI UYARI YAZISI  ASANSÖR KAPILARINA ASILMIŞTIR.
 
7- BLOĞUMUZ KALDIRIMLARI BAHÇE EKİBİMİZ TARAFINDAN SIK ARALIKLARLA DEZENFEKTAN KULLANILARAK TEMİZLENMEKTEDİR.
 
8- BLOK GİRİŞLERİ VE ASANSÖRLER BLOK GÖREVLİLERİ TARAFINDAN HERGÜN SIK ARALIKLARLA DEZENFEKTAN MADDE KULLANILARAK TEMİZLENMEKTEDİR.
 
9- İSTEYEN BLOKLARA ASANSÖR HOLÜNE DEZENFEKTAN SIVISI ALINARAK KOLAY KULLANILABİLİR ŞEKİLDE  MONTAJININ YAPILMASI SAĞLANMIŞTIR.
 
10- SOKAKLARIMIZIN DEZENFEKTE EDİLMESİ İÇİN KARŞIYAKA BELEDİYESİ ARAZÖZÜNÜN SİTEMİZE GİRMESİ VE TÜM SİTE İÇİ  SOKAKLARININ TAZYİKLİ İLAÇLI SU İLE TEMİZLEMESİ SAĞLANMIŞTIR
 
11- ÇOCUK OYUN PARKLARI , KAFETERYA BÖLÜMLERİ VE BANKLAR  SALGIN BOYUNCA HİZMET DIŞI BIRAKILMIŞTIR.
 
12- SOKAĞA ÇIKMA YASAĞININ UYGULANDIĞI GÜNLERDE SİTE İÇİ YOLLARIMIZIN HARİCİ YOL OLARAK DEĞERLENDİRİLDİĞİ. KEZA GÜVENLİK HİZMETİ GÖREN PERSONELİMİZİN KAMU GÖREVİ YAPTIĞI , BU PERSONELİMİZİN  UYARILARI VE İKAZLARININ  DİKKATE ALINMASI GEREKTİĞİ ,  EVCİL HAYVANLARIN İHTİYAÇLARINI BLOK BAHÇESİNDE GİDERMELERİ    HUSUSLARI  DUYURU ŞEKLİNDE BLOK KAPILARINA ASILMIŞTIR.
 
13- BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN DENETİMLİ  GEZİCİ PAZAR UYGULAMASINI  YAPAN FİRMANIN,HAFTANIN 2 GÜNÜ (SALI VE CUMA GÜNLERİ) HER İKİ BÖLGEMİZDEKİ  PAZAR ALANINDA  TORBALANMIŞ ŞEKİLDE  SEBZE VE MEYVE SATIŞI YAPMASI  İMKANI SAĞLANMIŞTIR.
 
14 KAYMAKAMLIK VE BELEDİYE İLE MUHTARIMIZ ARACILIĞIYLA SÜREKLİ İRTİBAT HALİNDE OLUNMUŞ, ÖZELLİKLE KAYMAKAMLIĞIN İSTEDİĞİ BİLGİLER (SİTEDE OTURAN 65 YAŞIN ÜSTÜNDEKİLERİN İSİM VE TELEFONLARININ  GECİKİLMEKSİZİN BİLDIRİLMESİ GİBİ) ZAMANINDA TEMİN EDİLEREK GÖNDERİLMİŞTİR.
 

Diğer Duyurular / Etkinlikler