Teknik Çözümlerimiz

TEKNİK SERVİS EKİBİ

Elektrik, su, inşaat, kaynak ve logar temizliği servislerinden oluşmaktadır.
Site ve blokların ortak alanlarındaki tamir, bakım ve acil müdahale işlerinde düzenli olarak logarların temizliği yapılmakta olup, elektrik ve su  servis personeli 7/24 (07:00 - 15:00) (15.00 - 23:00) (23:00 - 07:00) saatleri arasında üç vardiya olarak, diğer personel normal mesai saatleri içinde hizmet vermektedir.
Elektrik ve su ekibindeki personel mesai saatleri dışında site sakinlerinin özel işlerini de yapabilmektedir. Özel iş taleplerinin sitemiz teknik personeline yaptırılma zorunluluğu bulunmamaktadır. İstenirse dışarıdan hizmet alınması mümkündü.rSite sakini, dairesindeki bir tamiratın yapılmasını veya arızanın giderilmesini ücreti mukabilinde mesaide olmayan bir personelden istemesi halinde, iş yapılmadan önce fiyat konusunda mutlaka mutabık kalmalıdır. Bu konudaki ihtilaflarda Yönetim Kurulunun herhangi bir dahli ve müdahalesi söz konusu olmamaktadır.
 
BAHÇE VE TEMİZLİK EKİBİ
Sitemiz ve blokların ortak alanlarının temizliği ve yeşil alan bakımları (budama, biçme, gübreleme, ekme, ilaçlama) ile peyzaj çalışmalarını yapmaktadır.
 
GÜVENLİK  EKİBİ
Site güvenliğini sağlamakla görevli güvenlik ekibi 7/24 site hizmetinde 2 vardiya olarak görev yapmaktadır.
 
BÜRO EKİBİ
Blokların ve sitenin idari ve mali tüm işlerini yürütmekle görevlidir.

ASANSÖR BAKIM EKİBİ

Asansör Bakım Ekibi özel olup 7/24 olarak çalışmaktadır.  Sitemizde mevcut 80 adet asansörün devamlı bakım ve onarımı için ihale açılmakta ve ihaleyi kazanan firma ile sözleşme yapılmaktadır.