Yönetim Kurulu

 

​​​

 

Mustafa YAZICI

Toplu Yapı Yönetim Kurulu Başkanı

Pamukkale 3 Yönetim Kurulu Başkan Yrd.

1962 Ankara doğumludur. İlk, orta, lise ve üniversite öğrenimini Ankara’da tamamlamıştır. Askerlik görevini Asteğmen olarak Patnos’ta yapmış, 1986’da özel bir bankanın teftiş kurulu üyesi olmuştur. Şube ve genel müdürlük birimleri ile iştiraklerini  (Show TV-Cine5, iktisat leasing v.s) teftiş etmiş, 1992 yılında İzmir’de sabit göreve geçmiştir. Çeşitli özel bankalarda şube ve bölge müdürlükleri yapmıştır. Evli ve iki çocuk babası olup İngilizce bilmektedir. 2005'ten itibaren Ege ve Marmara Bölgesi'ndeki çeşitli firmalarda Kurumsal Yönetim, Kurumsal Finansman, Bütçe ve Planlama konularında danışmanlık CFO olarak çalışmıştır.

 

Sırrı ESEN

Toplu Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yrd.
Mali-İdari İşlerden Sorumlu Üye
Pamukkale 11  Yönetim Kurulu Başkanı 

1954 Mardin doğumludur. Şubat 1998'den beri Mavişehir'de ikamet etmektedir. İktisat mezunudur. Kamudan emekli bürokrattır. Uzun yıllar Maliye Bakanlığı teşkilatında denetim elemanı ve yönetici olarak görev yapmıştır. Sonrasında çeşitli firmalarda yöneticilik, danışmanlık, koordinatörlük görevlerinde bulunmuştur. Halen çalışmaları devam etmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

Cihat GÜNDÜZ

Teknik ve Satınalmadan Sorumlu  Yönetim Kurulu Üyesi

Selçuk 3 Yönetim Kurulu Başkanı

22.02.1952 doğumlu olup; ilk, orta ve liseyi İzmir'de okumuştur. 1970 Yılında Ankara Hukuk Fakültesi'ne girmiştir. Staj sonrası Ankara'da DİSK'e bağlı Dev-Maden-Sen sendikasında avukatlığa başlamıştır. 1980 yılında DİSK kapatılınca İzmir'e dönüp, İzmir Barosu ve Çağdaş Hukukçular Atatürkçü Düşünce Derneği'nde çalışmıştır. Ayrıca Yenifoça Bld.de Meclis Üyeliği ve Yenifoça Bld.'de 2009 yılında kapanıncaya kadar avukatlığını yapmıştır. CHP Karşıyaka İlçe Hukuk Komisyonlarında yer almıştır. 42 yıl sonunda mesleğine son vermiştir. İlk eşini 2013 de kaybetmiştir. Bir kızı, bir torunu ve bir damadı vardır. Selçuk-3 Blok'da 1996 yılından bu yana 25 yıldır oturmaktadır. Yöneticilik ve denetçilik yapmıştır. 2014'de Toplu Konut Yönetiminde Bşk. yardımcılığı yapmıştır. 2021-2022  dönemdinde Teknik ve Satınalmadan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesidir.

 

Nalan EMLEK

Çevre ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi

Pamukkale 8 Yönetim Kurulu Üyesi

 

1959 Karşıyaka' da doğmuştur. ETİTAŞ Elektrik Teçhizatı İmalati Tesisatı A.Ş. de 22 yıl boyunca Üst Düzey Yönetici Asistanlığı gorevinde bulunmuştur. 2000 yılında ETİTAŞ tan emekli olduktan sonra 2000 - 2013 yıllari arasında İzmir'de bulunan İLKİM LTD.ŞTİ ne bağlı olan D&R mağazalarınin  Halkla İlişkiler Yöneticisi olarak çalışmış bulunmaktadır.  1997 yılından itibaren Mavisehir de ikamet etmektedir. 2017 yılından bu yana da Pamukkale 8 Yönetim Kurulu Üyesi olup evli ve bir kız çocuğu annesidir.