Yönetim Kurulu

​​

Engin NAYMAN

Toplu Yapı Yönetim Kurulu Başkanı

Pamukkale 6 Yönetim Kurulu Başkanı

1950 yılında Eskişehir'de doğdu. İlk,orta ve lise tahsilini burada tamamladıktan sonra A.Ü.Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümünden 1971 yılında mezun oldu. Aynı yıl sınavını kazandığı T.Halk Bankasına Müfettiş Yrd.olarak girdi. (Askerliğini de 1975 yılında kısa dönem Yed.Sb.olarak Aydın'da ifa etti) bu Bankada sırasıyla Müfettiş, Başmüfettiş, Almanya Baş Temsilcisi (önce Münih daha sonra da Köln) Adana Merkez Şube Müdürü oldu. Daha sonra Pamukbank İzmir Merkez Şube Müdürü, Töbank Ege Bölge Müdürü ve Gen.Md.Yrd. görevini yaptı. Töbank'da görevli olduğu sırada bu bankanın iştiraki olup Manisa Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Olgun Çelik AŞ.nin Yönetim Kurulu Üyeliğinde, İzmir Ticaret Odasının Bankacılık Meslek Komistesi Başkanlığı ve İzmir Ticaret Odası Meclis Üyeliği görevlerinde bulundu.

Töbank'ın tasviyesi ile birlikte önce Göçay Şirketler Grubunda Finansman Koordinatörlüğü, daha sonra da Tatiş Holding'de Finansman Koordinatörlüğü ve İcra Komitesi üyeliği görevlerinde bulundu. Tatiş Holdingdeki çalışması sırasında, bu Holdingin iştirakleri arasında bulunan Yaşar Faktoring Şirketinde de bir süre Denetim Kurulu üyesi oldu.

Kendi isteği ile emekli olduktan sonra Mali Müşavirlik bürosu açıp bir süre Serbest Mali Müşavirlik yaptıktan sonra bürosunu tasviye ederek fiili emeklilik hayatına başlayan Engin Nayman, evli ve bir çocuk babasıdır. Almanca bilmekte ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavir belgesine sahip bulunmaktadır.2012 - 2016 dönemde Denetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmüştür.

 
Mesaj Bırakın

 

 
Mesaj Bırakın

Müge ÇAKILCI

Çevre ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi

Pamukkale 10 Yönetim Kurulu Başkanı

1972 Ankara'da doğdu. İzmir Türk Koleji mezunu olup, Mavişehir İlköğretim Okulu Aile Birliği ve Pamukkale 10 Blok Yönetim Kurulu Başkanlığı yaptı. 2010 yılında Denetim Kurulu Üyesi Refik AKIN'ın vefatı üzerine seçimle bu göreve geldi.2010-2012 yılları arasında Denetim Kurulu Üyeliği yaptı.2013 yılında yapılan seçimde tekrar bu göreve geldi. 2012 - 2016 dönemde Denetim Kurulu üyeliği görevini yürütmüştür. Evli ve 1 Çocuk annesi olup, İngilizce bilmektedir.

 

Mesaj Bırakın

Atilla SALMAN

Teknik ve Satınalmadan Sorumlu  Yönetim Kurulu Üyesi

Pamukkale 2 Yönetim Kurulu Başkanı

1977 yılında Kayseri'de doğdu. İlk orta öğrenimini Kayseri'de tamamladı. Lise tahsilini İzmir Atatürk Lisesi'nde tamamladıktan sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden 2001 yılında mezun oldu. Askerlik görevini 2001-2003 yılları arasında Yedek Subay olarak yaptı.2003 yılından beri sahip olduğu şirkette Bilişim ve Güvenlik Sistemleri üzerine faliyetlerini sürdürmektedir. 2014 - 2016 dönemde Denetim Kurulu üyeliği görevini yürütmüştür. Evli ve 1 çocuk babası olup,İngilizce bilmektedir.

 
Mesaj Bırakın

Hakan KALKAN

Güvenlikten Sorumlu  Yönetim Kurulu Üyesi

Selçuk 1 Yönetim Kurulu Başkanı

1969 yılında Düzce’de doğdu. İlk ,orta ve lise öğrenimini degişik illerde okuyarak Polatlı Lisesi’nde tamamladı.Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeofizik Mühendisliği bölümünden 1991 yılında mezun oldu. Askerlik görevini 1992-1993 yılları arasında İzmir’de Yedek Subay olarak yaptı. İngiltere’de bir yıl dil eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına Efes Pilsen firmasında yönetici olarak başladı. Daha sonra sektör içinde farklı firmalarda çalışıp LA Arkas Şarapcılık firmasında İzmir Bölge Müdürlüğü görevini yürüttü. Şu anda Hızlı Tüketim Sektöründe bir firmada danışman olarak görev yapmaktadır. 2012 – 2016 döneminde Selçuk1 bloğunda Yönetici görevini yürütmüştür. Evli ve 1 çocuk babası olup İngilizce bilmektedir.

Mesaj Bırakın