Duyurular
MAVİŞEHİR 1.ETAP TOPLU YAPI YÖNETİMİ VE MAVİŞEHİR MUHTARLIĞI KÜLTÜR, SANAT VE ETKİNLİK EVİ AÇILDI.
29 Kasım 2018

Sitemiz sakinlerine yönelik çeşitli sanatsal faaliyetlerle ilgili kursların açılabileceği, gerek sitemiz sakinlerinin gerekse de ünlü konukların resim, heykel, fotoğraf vb. eserlerinin sergilenebileceği , kitap tanıtım ve imza günlerinin yapılabileceği “Kültür, Sanat ve Etkinlik Evi” düzenlenen “Karma Resim Sergisi” ile 26.11.2018 Pazartesi günü Pamukkale 12 Blok altındaki eski muhtarlık binasında hizmete girdi.

Bu kültür evinde yapılacak faaliyetler ile burada açılacak kurs ve etkinliklere ilişkin program site sakinlerimize ayrıca duyurulacaktır.

Açılış törenine site sakinlerimiz yanı sıra Karşıyaka Kaymakamı Sn. Ali Rıza ÇALIŞIR ve Karşıyaka İlçe Emniyet Müdürü Sn. Kaan Coşkun’da katılarak bizleri onurlandırdı.

Ayrıca  bu mekanın Mavişehir 1.Etap sitesi sakinlerince kullanılabilmesini sağlayan ve açılış törenimize katılan Sn Muhtarımız Gürol Küçükgörür’e mekanın amacına uygun hale getirilmesindeki gayret ve çabalarından dolayı Yönetim Kurulu Üyemiz Müge Çakılcı’ya, program ve sorumluluğunu üstlenen S5 BYK Üyesi Nehir Kaya’ya, Resim ve koleksiyon katkıları nedeni ile Prof.Dr. Mustafa Ruhan Erdem’e, Doç. Dr. Ayhan Eğilmez’e Kültür evimizin işlevsel hale getirilmesindeki görüş ve önerileri için Yüsem Başkanı Doç.Dr.Sabah Balta Ulay’a ve emeği geçen bütün kişi ve kuruluşlara  teşekkürlerimizi sunarız.

Diğer Duyurular / Etkinlikler