Denetim Kurulu

​ ​

 

Mehmet POLAT

Toplu Yapı Denetim Kurulu Başkanı

Pamukkale 3 Yönetim Kurulu Başkanı

1949 yılında Sivas’ta doğdu. İlk, orta, lise tahsilini Ankara’da tamamladıktan sonra 1971 yılında İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi’ni bitirerek Elektrik Mühendisi oldu. Askerlik görevini Yedek Subay olarak Antalya'da yaptı. Çalışma hayatına eski adı PTT olan Türktelekom İstanbul Başmüdürlüğü’nde başladı. Ankara’da Türktelekom Genel Müdürlüğü Teknik Daire Başkanlığı’nda ülkemizin telekomünikasyon planlaması ve bakım işletme konularında görev aldı. 1973 yılında İzmir’e tayin olarak İzmir Başmüdürlüğü’nde tüm Ege ve Akdeniz bölgesinin telekomünikasyon ile ilgili montaj, trafik planlaması konularında görev yaptı. Telefon santralları Başmühendisi iken 1983 yılında PTT den ayrılarak özel bir firmanın bölge müdürü oldu. 10 yıl boyunca çalıştığı bu firmada Foça, Çeşme, Bodrum’dan başlayıp 2000 den fazla yerleşim yerine haberleşme sistemleri kurulması sırasında ülkemizin telekomünikasyondaki gelişimine önemli katkılar sundu. Tüm bu çalışmalar sırasında Dokuz Eylül Üniversitesi Elektronik Haberleşme Bölümü’nde 3 yıl öğretim görevlisi olarak görev yaptı. 1993 yılından itibaren de kendi kurduğu firmada devlet ve özel sektöre haberleşme cihazları satışı, bilgisayar alt yapısı kurulması, montaj, bakım gibi konularda çalıştı. Halen Çevre ve Şehircilik Bakanlığı belgesi ile bir Yapı Denetim Şirketi’nde Elektrik Proje ve Yapı Denetçi’liği yapmakta, aynı zamanda Ceza ve Hukuk mahkemelerinde bilirkişilik yapmaktadır. Bir dönem Toplu Yapı Yönetim Kurulu’nda teknik ve satın almadan sorumlu üye olarak görev yaptı. 10 yılı aşkın süredir Pamukkale 3 blok yöneticisi olarak görev yapmaktadır. Av.Gülen Polat ile evli olup, bir erkek ve bir kız çocuğu babasıdır. İngilizce bilmektedir.

Mesaj Bırakın

 

​ ​

Şebnem GİDEN

Toplu Yapı Denetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Selçuk 5 Yönetim Kurulu Başkanı

1962 Yılında İzmir’de  doğdu.İlk,Orta,Lise ve Üniversite Öğretimini  İzmir’de tamamladı .Karşıyaka Kız Lisesini bitirdikten sonra başladığı muhasebecilik görevini  Dokuz Eylül Üniversitesi Eğt. Fk. Müzik Eğitimi bölümünde  okurken de sürdürdü.1985 yılında Elazığ Kız Meslek Lisesine atandı.İzmir  İnönü Lisesi ,Şemikler Lisesinde çalıştı. Behçet Uz Lisesinden emekli oldu.1996 yılından itibaren Mavişehir 1.etapta oturmaktadır.

İki çocuk annesidir, İktisatçı Bülent Giden ile evlidir.İngilizce bilmektedir.

 

​ ​

Ahmet ÖZUYGUN 

Toplu Yapı Denetim Kurulu Üyesi

Selçuk 7 Blok Yönetim Kurulu Üyesi

İstanbul/Fatih de 1959 Aralık ayında doğdu. Vefa Lisesinin ardından Marmara Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatını Lisans derecesinde bitirdikten sonra, 1990 yılında Yüksek Lisansını Pedagoji ve Eğitim Teknikleri alanında tamamladı.

Öğrencilik yıllarında DOKUSAN İstanbul Dokuma Sanayinde Pazarlama Bölümünde çalışan ÖZUYGUN, 1990-1995 arasında Sahibi ve Kurucu-Müdürü olduğu TEMEL BİLİMLER Üniversite Hazırlık Dersanesinin işletmeciliğini yaptı.

1995 yılından 2012 yılına kadar Hayat Sigortaları ve Bireysel Emeklilik Sektöründe, AXA OYAK HAYAT SİGORTA, ANKARA EMEKLİLİK HAYAT SİGORTA ve AEGON EMEKLİLİK A.Ş. de Ege Bölge Müdürü olarak görev yaptı. 2013 yılında Emekli olana kadar Bireysel Emeklilik alanında Danışmanlık yapan Ahmet ÖZUYGUN, hâlen Mehmet Akif Anadolu Lisesinde Sözleşmeli İngilizce Öğretmeni olarak görev yapmakta olup evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

Mesaj Bırakın